“Ülker Anadolu Baharat” serisi, Bizim Toptan’da satışa sunuldu

Şirketten yapılan açıklamaya göre, seride acı toz biber, tatlı toz biber, karabiber, pul biber, nane, kekik, susam, çörek otu, kimyon, köri, limon tuzu, sumak ve tarçın olmak üzere 13 çeşit ürün bulunuyor. Ürünler farklı büyüklükteki ambalajlarda hem Ev Dışı Tüketim (EDT) müşterilerinin hem de bireysel müşterilerin kullanımına uygun olarak raflarla buluştu.

“Ülker Anadolu Baharat” serisi, kalite, koku, tazelik, katkısız lezzet, canlı renk ve düzgün tanecik yapısı gibi özellikleriyle baharatı mutfaklara taşıyor.

Nitelikli üretim alanlarında yetiştirilen ürünlerden elde edilen baharat serisindeki acı ve tatlı toz biber, pul biber, nane, kekik, çörek otu, kimyon, köri ve sumak Anadolu’da üretiliyor.

Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Bizim Toptan Direktörü Raşit Çebi, ürünlerin ortaya çıkış aşamasında şeflerle beraber sayısız test ve uygulamalar yapıldığını ve duyusal paneller gerçekleştirildiğini belirterek, “Üstelik tohum seçiminden ürünlerin raflarla buluşmasına kadar üretimin tamamı uçtan uca kontrol ediliyor, kalite kontrol süreçleri ile tüketici sağlığı önceliklendiriliyor. Seri; tat, koku ve nitelik bakımından baharatta kaliteyi en üst seviyeye taşıyor. Ürünler tazelik, lezzet ve hijyeni uzun süre koruyacak kilitli özel ambalajlarda paketleniyor. ‘Buram buram Anadolu’ söylemiyle özdeşleşen ‘Ülker Anadolu Baharat’ ürünleri, Anadolu mutfağının yemeklerinin kokusu ve lezzetini daha da güçlendirecek.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x